22 września 2018

ORANGE IS THE NEW BLACK

INSTAGRAM | FACEBOOK PRIV | YOUTUBE
Spodziewalibyście się, że pomarańczowy kolor na dobre zostanie w naszych szafach i sporo namiesza? Szczerze mówiąc, ja nie. Nawet nie wiecie jak bardzo trudziłem się jeszcze 1,5 roku temu, aby wyszukać coś w tym kolorze. Zupełnie nie mogłem znaleźć żadnej rzeczy w sklepach online ani stacjonarnie. To był koszmar! A teraz pomarańcz jest wszędzie i można bez problemu odnaleźć rzeczy w tym właśnie kolorze. Od kurtek, po bluzy, czy nawet buty!
Z tego powodu, że kolory nie wychodzą z mody - są wręcz trendem numer 1 tego sezonu - ja postawiłem tym razem na szał w postaci pomarańczowej bluzy. Oczywiście jest to moja ulubiona marka - Tommy Jeans i bluza z najnowszej kolekcji Tommy Signature. Jakby tego było mało, dobrałem do tego futrzaną, gigantyczną nerkę w kolorze żółtym. Kolor ten króluje na wybiegach już od dwóch sezonów. I nie mógłbym być sobą, gdybym nie miał żadnej rzeczy właśnie w tym kolorze. Dlatego też, poszukując nerki, wybrałem właśnie tą najbardziej oryginalną!
Warto jednak pamiętać, że do mocnych akcentów kolorystycznych, należy dobierać bardziej stonowane ubrania. Nie chcemy przecież wyglądać jak papugi, które stroszą swoje piórka. No chyba, że szalejemy i robimy total look w danym kolorze - wtedy wariacja i zabawa odcieniami danego koloru jest wskazana!

OBEJRZYJ MÓJ NAJNOWSZY FILM NA YOUTUBE!


Bluza - TOMMY JEANS | Okulary - GIVENCHY | Czapka - H&M  
Spodnie - RIVER ISLAND | Nerka - HIKARI | Buty - CONVERSE


2 komentarze: