28 listopada 2018

UDEKORUJ SWOJE WNĘTRZE!

INSTAGRAM | FACEBOOK PRIV | YOUTUBE

Kto z was uwielbia co chwilę coś zmieniać w swoich czterech ścianach tak samo jak ja? Przyznam szczerze, że ja nie umiem mieć ciągle tego samego, chociażby na komodzie lub na półkach. Ciągle muszę coś przestawić, zmienić i przearanżować. Nawet przestawienie świeczek jest super pomysłem. W ciągu 3 lat, odkąd miałem remont w moim pokoju, zmieniałem coś już x razy i wiem, że będę tak robił cały czas. Czasami nie mamy jednak możliwości przestawiać mebli lub na inny kolor ścian. Dlatego dodatki to podstawa jeśli lubimy małe, bezinwazyjne zmiany. Uwielbiam zarówno oryginalne, spersonalizowane rzeczy jak i klasyczne z sieciówek. Te pierwsze znalazłem na stronie Persalo, a te drugie min. w butiku Shuzownia. A wy jakie macie zdanie na ten temat? Lubicie zmieniać np. poszewki na poduszkach lub kupować coraz to nowsze dodatki, czy wręcz przeciwnie?

Spersonalizowana poduszka
Mówiłem wam już, że uwielbiam spersonalizowane rzeczy? Jeśli jeszcze nie, to już teraz to wiecie! Takie rzeczy są w 100% wyjątkowe i mamy pewność, że nikt nie ma drugiej takiej. Tym razem padło na poduszkę z dziewięcioma zdjęciami. A z racji, że oprócz spersonalizowanych rzeczy kocham również siebie, to nie mogło być inaczej i znalazły się tam moje zdjęcia. Wybrałem osiem moich, a w środku napis "Make your dreams happen". Wyszła dokładnie taka, jaką chciałem i jestem z niej bardzo zadowolony. To świetna opcja na prezent, zwłaszcza przed świętami. Znajdziecie ją >tutaj<

Kwadratowe zdjęcia
Zdjęcia to również świetna opcja do ozdoby naszego wnętrza. Możemy je teraz zrobić wszystkim i w każdym momencie naszego życia. Te najbardziej wyjątkowe, które chcielibyśmy zachować ze sobą na dłużej, po prostu chce się mieć w wersji papierowej, którą możemy dotknąć i włożyć do albumu lub powiesić na lodówce albo ścianie. Moje zostały wydrukowane głównie z Instagrama, a z pomocą przyszła mi firma Persalo. Szybko wylądowały one na tablicy magnetycznej. Bardzo lubię widzieć najważniejsze momenty mojego życia i spoglądać na nie co jakiś czas. Czyż to nie wspaniałe?

Poszewki na każdą okazję
Poszewki na poduszki to coś, co możemy wymieniać kiedy tylko chcemy. Przyznam szczerze, że uwielbiam tego typu dekorację, bo w minutę możemy zmienić coś w swoich czterech ścianach! To zawsze super opcja, bo czasami potrzebujemy małych zmian. Zwłaszcza jeśli są to okazje np. Halloween lub zbliżające się święta. Najlepsze poszewki na poduszki znajdziecie w butiku Shuzownia!

2 komentarze:

  1. Świetna ta poduszka :D Ja w zasadzie zmieniam w pokoju głównie ścianę ze zdjęciami. Mam pozawieszane na klamerkach i co jakiś czas wymieniam zdjęcia :D A tak to rzadko coś zmieniam, ale jak patrzę na te poszewki to mam ochotę kupić sobie takie na różne okazje i może zacząć w końcu zmieniać coś, bo mój pokój zaczyna mnie już trochę nudzić :p
    Pozdrawiam
    Magymany.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń