ABOUT


Cześć! Jestem Mateusz, bardziej znany jako Panmalofel. Urodziłem się 26 kwietnia 1998 roku w Bytomiu. Mam 178cm wzrostu i brązowe włosy.  Wzloty i upadki są częścią mojej pracy, ale nigdy się nie poddaje i ciągle brnę dalej. Moje motto życiowe to "Never look back" czyli nigdy nie patrz wstecz. Interesuje się modą i fotografią. Na blogu pokazuje kawałek swojego ciekawego życia. Jeśli chcesz być na bieżąco to zaobserwuj mnie na moich kanałach social media!

Bloga założyłem 14.04.2013 roku. Do jego założenia namówiła mnie koleżanka, z którą założyliśmy swoje blogi. Niestety ona po krótkim czasie poddała się. Dla mnie po paru latach blog stał się czymś w rodzaju odskoczni i możliwości startu w przyszłość. Z racji, że interesuje się modą mogę wejść w ten świat wraz z nim. I głęboko wierzę w to, że mi się uda!

Co do nazwy, to na początku blog nazywał się "matekmateo", jednak ta nazwa wymyślona  w gimnazjum w ciągu pięciu minut średnio pasowała mi do bardziej profesjonalnego bloga. I tak w marcu 2014 roku nazwa przeraziła się w "panmalofel". Historia związana z tą nazwą jest bardzo ciekawa. Będąc kilkuletnim dzieckiem mydło Palmolive nazywałem "pani malofel". Z racji, że w spocie reklamowym występowała Jennifer Lopez, którą uwielbiam od dziecka, nazywałem tak to mydło. I tak myśląc nad nową nazwą "pani malofel" przekształciła się w "pana malofela" :)


Zdjęcia robię lustrzanką Canon D1100 z obiektywami EFS 18-55mm i 50mm 1.8

W razie pytań skontaktuj się ze mną na email: mort982@gmail.com