31 października 2015

Happy Halloween!

 Polub, aby być na bieżąco! :)
Instagram | Twitter | Facebook Priv | ASK | Snapchat - Panmalofel

Cześć!
Dziś na całym świecie hucznie obchodzone jest Halloween. Oczywiście w Polsce wszyscy muszą mieć coś przeciwko temu. Według nich należy pójść na groby zmarłych i "świętować" dzień później... Nie mam nic przeciwko temu, ba! Nawet pojawiam się każdego roku na cmentarzach zatrzymując się chwilę przy tych, których już nie ma. Tylko pytanie podstawowe po co aż tak negować Halloween i przejmować się tym co robią inni? Czytając komentarze typu "pogańskie święto" albo "Masz własne święta, nie małpuj od amerykanów" śmieje się do łez z bezsilności tych ludzi i nieumiejętności pójścia na przód... Co to za problem pójść dziś pozbierać cukierki, obejrzeć horror czy przebrać się i wyjść z domu ze znajomymi, a następnego dnia pójść na groby? No żaden! Ale to taka typowa polskość, żeby ciągle narzekać i wszystko negować. Jak zwykle idąc na przekór wszystkim postanowiłem w tym roku stworzyć mój halloweenowy outfit. Wybrałem dość klasyczną wersję, jednak nie mogło obyć się bez nutki stylu, który towarzyszy mi już od dawna, czyli street. Dynie okazały się świetnym rekwizytem i przy wycinaniu jednej z nich miałem niemało zabawy. Już od dawna chciałem stworzyć taką sesję, ale nigdy nie miałem czasu. Tym razem to się jednak udało! P.S.: Sprawdzajcie Halloweenowy konkurs, gdzie do wygrania aż 300zł! - KLIK

Płaszcz - KLIK | Zegarek - KLIK | Kapelusz & T-shirt - H&M | Spodnie - Milano | Buty - Nike Air Huarache

7 komentarzy:

 1. W Polsce Halloween jest bardzo obce, wszędzie spotykam się z takimi typowymi hejtami na temat Halloween z ust Polaków! Sama byłabym wyśmiana gdybym zapukała do drzwi z tekstem "cukierek albo psikus" a przecież Halloween jest cudowne, takie zupełnie inne od pozostałych świąt!
  Zapraszam Cię też do mnie! ;) http://hot-schot.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie obchodzenie halloween jest w Polsce po prostu uznawane za szacunek dla zmarłych,a dokładniej: "nie bawię się 2 dni przed świętem zmarłych, bo powinienem być w żałobie". Szczerze, mnie halloween w ogóle nie kręci i jest jedynie kolejnym tandeciarstwem, ale nie mam nic przeciwko tym, którzy je obchodzą. Ja mam swoje zdanie, ale nie mam zamiaru nikomu go narzucać, bo właściwie nie obchodzi mnie, czy inni obchodzą halloween czy nie. Każdy ma swoje sprawy. ;)

  Mój blog- ultradefenceless

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja osobiście nie mam nic do Halloween, jeśli jest to traktowane jako zabawa :D
  Świetnie wyglądasz! Super zdjęcia :3
  justsayhei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zmieniłbym tylko kolor t-shirt'u z białego na czarny oraz buty - ogólnie stylizacja na plus :)

  Dobrej Nocy! :)
  http://fridayp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie także sesja Halloween'owa ! Zapraszam :) -> http://swiatoczamijulii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna stylizacja, ogromnie mi się podoba c:
  Co do Halloween - taka mentalność typowych polaczków, nic na to nie poradzimy, może kiedyś kiedyś to się zmieni, chociaż wątpię w to. Ja zawsze "świętuję" Halloween, maluję się, przebieram, jeśli mam z kim, to wychodzę na miasto. Świetna zabawa, a wzrok ludzi bezcenny, krzywo się patrzą, ale cóż zrobić. Chciałabym kiedyś chociaż raz świętować tak, jak przystało. Mnóstwo cukierków, chodzenie od domu do domu. Świetna zabawa :)

  Pozdrawiam!
  http://ellalithcapricorn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Kapelusze jakoś do mnie nie przemawiają , ale reszta bardzo mi sie podoba .

  OdpowiedzUsuń