12 lutego 2016

Yeezy Season 3

 Polub, aby być na bieżąco! :)
Instagram | Twitter | Facebook Priv | ASK | Snapchat - Panmalofel

Cześć!
Madison Square Garden chyba jeszcze nigdy nie przeżyło takiego morza białych futer jak wczoraj, ale nie mogło być inaczej. Kardashian Family musi zrobić furorę wszędzie gdzie tylko się pojawi. Na wczorajszym (dla nas), a mianowicie o 3 p.m. - czyli mniej więcej o 21 naszego czasu, pokazie Yeezy Season 3 zasiedli najwięksi blogerzy modowi i gwiazdy muzyki. W końcu Kanye West to raper, więc ma znajomości i nie mogło być inaczej. W loży VIP, tuż obok całej familii Kardashian/Jenner, zasiedli min.: Anna Wintour, 50 Cent, Olivier Rousteing oraz siostry Hadid. 
Cała rodzinka wybrała na tę okazję futra, a mianowicie duże futra i błyszczące lub dziurawe sukienki. Zdecydowanie prezentowali się świetnie! Jak zobaczyłem rano całą relacje na snapchacie Kylie i mojej ulubionej blogerki - songofstyle, od razu się nimi zachwyciłem. Tak na prawdę tylko oni potrafią zrobić takie show!
Cały pokaz trwał prawie godzinę! W jego trakcie Kanye zaprezentował światu swoje nowe utwory z nowej płyty. Modele musieli stać na scenie w tym czasie, a nie było to łatwe. Sama Kylie Jenner, która występowała w dwóch poprzednich pokazach,  powiedziała "O, nie! Nie ma mowy, żebym stała tam ponad godzinę" i siedziała sobie grzecznie na widowni. 
Kolekcja Yeezy Season 3 to kwintesencja Yeezy. Po raz kolejny Kanye, wraz z Adidasem, zaproponował światu obcisłe body, zbyt duże kurtki bomber, długie duże kurtki oraz bluzy - tym razem niedziurawe! Za to pojawiły się nowe buty - Yeezy 1050s, które na pewno staną się hitem i ludzie na całym świecie będą się o nie biły! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz