26 kwietnia 2018

Ja mam 20 lat! Ty masz 20 lat! Przed nami siódme niebo!

INSTAGRAM | FACEBOOK PRIV | YOUTUBE

Siedzę na krześle, popijam czarną, jak noc, kawę i właśnie dodaje ostatnie zdjęcie do publikacji. Zastanawiając się, czy zdjęcia wam się spodobają? Ale czy na prawdę dbam o to? Czy może po prostu wiem, że tak miało być i te zdjęcia są tym, co chciałem przekazać. Że chcę iść do przodu, nie zważając zupełnie na zdania innych. Po tych 20 latach na karku już wiem, że ludzie są zawistni. Robią wszystko, aby wdeptać Cię w ziemię i zmieszać z błotem. Bo przecież dlaczego ktoś może coś osiągnąć, skoro oni tylko siedzą na dupsku i narzekają. Skarbem jest odnaleźć takich, którzy nie będą nam ucinać skrzydeł i w 100% będziemy mogli na nich polegać. Można by rzec, że te 20 lat minęło jak jeden dzień. I był to słodko-gorzki dzień pełen chwil, które chcę zostawić w tyle. Czasami lubię spojrzeć wstecz, co dokonałem i jak wyglądało moje życie. Małe podsumowanie nie jest złe. Jednak chciałbym wam również przekazać pewną lekcję. Abyście nigdy się nie poddawali, nie zważali na zdanie innych i brnęli po swoje! Nikt wam nic nie da na tacy i wystarczy tylko mały, pierwszy krok, a być może osiągniecie swoje cele. Bez ludzi, którzy zawsze źle nam życzyli i tylko ciągnęli w dół. Dlatego powiedzcie głośne 'STOP' dla toksycznych związków, przyjaźni i znajomości! Nie są tego warte. Nikt za nas nie przeżyje życia. Mamy je jedno. A co jeszcze los mi przyniesie, tego dowiemy się wkrótce.3 komentarze:

 1. Wszystkiego Najlepszego! ;) Mi się zdjęcia baaardzo podobają, aż zostanę tu na dłużej ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepszego 100 lat !!! Ja też nie długo będę świętować 20-stkę hehe i bardzo fajna stylizacja <3

  SERDECZNIE ZAPRASZAM NA BLOGA

  OdpowiedzUsuń
 3. Już pewnie za późno na życzenia ale mimo to Wszystkiego Najlepszego. Ja coprawda kończę w tym roku 18 lat ale też się zastanawiam kiedyto tak szybko minęło.

  Zapraszam do mnie, postanowiłam założyć kanała na Youtubie i śpiewać: http://aleksandrakubiaczyk.blogspot.com/2018/04/me-singing.html

  OdpowiedzUsuń