22 kwietnia 2018

Streetstyle Alert! 8 trendów, które musisz powitać w swojej szafie!

INSTAGRAM | FACEBOOK PRIV | YOUTUBE

Dziś na tapetę wziąłem trendy na wiosnę oraz lato 2018! Powiedzmy sobie szczerze, że chyba każdy z nas lubi podglądać co będzie modne w danym sezonie. Możemy się zarzekać, niczym celebryci w wywiadach dla Dzień Dobry TVN, że nas nie interesują, są nam obojętne albo po prostu nosimy to, co jest zgodne z nami, a nie z trendami. Ale czy na pewno tak jest? Przyznam szczerze, że posty z przeglądami wybiegów, czy właśnie z trendami, są najbardziej poczytnymi na moim blogu. Co oznacza jedno - jest na to popyt i chyba każdy z nas cichaczem sprawdza, co na siebie włożyć, aby zachwycić otoczenie i być modnym. Dlatego właśnie ja przygotowałem dla was najbardziej rzetelny przegląd aż 8 trendów, które warto jest przygarnąć do swojej szafie na sezon wiosna-lato 2018! Ze mną na pewno nie zginiecie w tłumie. Wystarczą tylko proste sposoby prosto z ulicy największych stolic mody na świecie.

KRATA
Od tego sezonu krata nie jest już tylko wyznacznikiem Szkocji i pojawia się wszędzie! Kolor ani faktura nie mają znaczenia. Krata podbiła każdą część z naszych szaf. Możemy ją zobaczyć na płaszczach, spodniach, czy koszulach. Jednak tą najbardziej popularną będzie ta w kolorze czerwonym, zielonym i żółtym! Inspiracji możecie poszukać w sieciówkach.

GARNITURY
Garnitur to temat znany już od dawna. Niewybaczalnym jest, kiedy to nie mamy chociaż jednego w swojej szafie. Klasyczna czerń lub granat są wskazane. Jednak w tym sezonie idziemy na przód, nie stoimy w tyle i ubieramy garnitury na co dzień. Niekoniecznie musimy pracować w korporacji, czy banku. Wystarczy, że wybierzemy te najciekawsze modele spośród palety barw i wzorów. Im ciekawszy wzór i kolor, tym lepiej. Nie sądzicie?

FIOLETOWY
Kiedy to Pantone ogłosiło, że Ultra Violet jest kolorem roku 2018, było wiadome, że to właśnie fiolet zawładnie wszystkim dookoła. Pomimo tego, że ultra violet jest raczej ciemniejszy, to na ulicach i w sieciówkach możemy spotkać jego jaśniejszego kolegę, czyli liliowy. Dla mnie to temat mocno oklepany, bo dosłownie jest on wszędzie i przyznam szczerze, że nie wiem czy cokolwiek w tym odcieniu znajdzie się w mojej szafie. Jednak idąc pod prąd powiem, że w tym sezonie z fioletem im ciemniej tym lepiej! Nie idźmy w to, co wszyscy.

TRENCZ
Osoba, która właśnie teraz nie pomyślała o klasycznym trenczu marki Burberry, niech pierwsza rzuci kamieniem w rozwścieczony tłum. To właśnie ta marka rozdaje karty jeśli chodzi o trencze. Mogą być długie lub krótkie. Bardziej jasne lub ciemniejsze. A nawet w kratę z neonowymi wstawkami! Ogranicza nas tylko wyobraźnia i możemy przeistaczać nasze klasyczne trencze w coś zupełnie szalonego i dodawać im nowy wydźwięk. Wystarczy tylko dobrać do tego odpowiednie dodatki.

PRZEŹROCZYSTOŚCI
Zastanawialiście się kiedyś, co ktoś nosi w plecaku lub torbie? To zawsze bardzo ciekawe i tajemnicze. Od teraz jednak jest to możliwe, aby zobaczyć zawartość bez zaglądania do środka. To wszystko za sprawą przeźroczystości. Na ulicy mogliśmy znaleźć min.: torby, płaszcze, nakrycia głowy oraz nawet parasole! Ten ostatni dodatek wydaje się najtańszą i najszybszą alternatywą dla np. przeźroczystych torebek Chanel lub Hermes. 

CZERWONY
Pomimo tego, że kolor czerwony podbił poprzedni sezon, to nie ma się co przejmować. Jeśli zaopatrzyliśmy się w rzeczy w takim kolorze, to śmiało możemy nadal w nich chodzić. Podążając za trendami z ulic światowych stolic mody, możemy wybrać płaszcz, spodnie, bluzę, a nawet total look, czyli od stóp do głów jeden kolor. W takim połączeniu ważne jest jednak zróżnicowanie barw i zabawa odcieniami. Wszystko w waszych rękach! 

ŻÓŁTY
Żółty to zdecydowanie kolor nie tylko bijącego z nieba słońca, ale także kolor tego sezonu! Pojawia się na wybiegach min. Versace. Połączony z czernią lub czerwienią daje świetny efekt. Tak na prawdę, to wystarczy tylko jedna część garderoby, aby podbić naszą stylizację i rzucić promień szczęścia na ulicę! Można wybierać spośród propozycji sieciówkowych, a tych jest mnóstwo - buty, kurtki, bluzy, spodnie! Nic, tylko kupować!

PUCHÓWKI
Puchówki to istny szał! Szturmem podbiły ulice, wybiegi i sieciówki! Zdecydowanie powinniśmy je mieć w szafach. Dodaje stylizacji tego czegoś i jest po prostu ciepła. Idealna na niższe temperatury. Powiedzmy sobie szczerze, że chyba każdy z nas pamięta normalne temperatury wiosną, która to dość często przeplata trochę zimy i trochę lata.. Jednakże w tym roku tej drugiej pory roku jest troszeczkę za dużo! Dlatego właśnie ciągle szczerze liczę, że będziemy mogli jeszcze zarzucić na plecy więcej warstw niż tylko jedną.. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz