18 września 2018

LONDON FASHION WEEK SPRING/SUMMER 2019

INSTAGRAM | FACEBOOK PRIV | YOUTUBE

I kolejny tydzień mody za nami. Przyznam szczerze, że moim zdaniem, Londyn staje się coraz bardziej ubogi jeśli chodzi o fashion week... Mowa właśnie o kolekcjach i tych bardziej znanych projektantach, którzy to przestają przedstawiać swoje kolekcje w Londynie i wybierają inne miasta na swoje pokazy. 
Patrząc na Londyn, można nie wspomnieć oczywiście prawdziwej gwieździe tego tygodnia mody - Victorii Beckham! Obchodziła ona mały jubileusz - 10 lat swojej obecności w modzie i tworzenia własnej marki. To na pewno duży sukces i jak zwykle Victoria była wspierana przez całą swoją rodzinę, która to zasiadła w pierwszym rzędzie na jej pokazie. To był cudowny widok, kiedy to Victoria ściskała po kolei ich wszystkich. Warto również wspomnieć, że cała rodzina Beckham pojawiła się na okładce brytyjskiego wydania magazynu Vogue. To dopiero jest stylowy klan!
Jednakże, w tym roku to marka Burberry przyćmiła troszkę panującą tam królową Victorię. A stało się tak przez nowego dyrektora kreatywnego marki - Riccardo Tisciego. Wszyscy czekali na to, co takiego przedstawi zmiennik Christophera Baileya. Moim zdaniem kolekcja za bardzo przypominała Givenchy i nie jest to już to samo, co proponował Bailey. Na pewno jest obecny szał w social mediach, a co za tym idzie - sprzedaż. Bo marka jak zawsze postawiła na opcję "SN-BN", czyli see now - buy now (premiera kolekcji w sklepach od razu po skończeniu pokazu). Czy będzie lepiej? Tego na pewno dowiemy się po opublikowaniu danych ze sprzedaży kolekcji.
A jak jak zawsze, zabieram was w małą (dosłownie małą - tylko 8 kolekcji) podróż po najważniejszych kolekcjach z Londyńskiego Tygodnia Mody. Dajcie znać, która kolekcja podoba wam się najbardziej!

OBEJRZYJ MÓJ NAJNOWSZY FILM NA YOUTUBE!

Burberry

Christopher Kane

Erdem

House of Holland

J.W. Anderson

MM6 Maison Margiela

Ports 1961

Victoria Beckham

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz