30 września 2018

WEEKEND WE WROCŁAWIU

INSTAGRAM | FACEBOOK PRIV | YOUTUBE
Lubicie czasami małą odskocznie od rzeczywistości? Ja bardzo, dlatego właśnie wybrałem się niedawno na krótki, weekendowy wypad do Wrocławia. Z racji, że w końcu udało mi się ogarnąć sprawę związaną z moimi studiami, to musiałem złożyć papiery na uczelnię. Przy okazji postanowiłem zgarnąć moją rodzinkę i spędzić z nimi miłe chwile. Czasami warto jest znaleźć czas i pobyć w gronie rodzinnym, zwłaszcza w czasach, kiedy to każdy pędzi w swoją stronę i po prostu nie mamy dla siebie czasu. 
Przyznam szczerze, że Wrocław stanie się chyba moim ulubionym miastem. To miasto ma w sobie coś, co przyciąga. A może po prostu patrzę na to oczami turysty i osoby mieszkające tam sądzą inaczej? Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia. Jednakże ilość dobrych miejsc na sesje zdjęciowe i kwestia dużego miasta, do którego zawsze mnie ciągnie, sprawia, że przewyższa ilość plusów nad minusami.
Zwiedziłem trochę miasta - klasyka, czyli wrocławski rynek i jego okolice min. wyspy słodowe. Mogę wam również polecić gruzińską restaurację - Chinkalnia, w której to możecie spróbować przepysznych pierogów chinkali. Pomimo krótkiego pobytu, zdecydowanie naładowałem się pozytywną energią, odpocząłem i miło spędziłem czas w gronie rodzinnym. 

OBEJRZYJ MÓJ NAJNOWSZY FILM NA YOUTUBE!


5 komentarzy:

 1. Marzy mi sie taki wypad do Wrocka, ale dotrzeć nie mogę - choć w tym roku w Katowicach byłam;)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam Wrocław, często na studiach wpadałam tam po prostu na kawę z Krakowa. ;) Wyspa Słodowa jest świetna, szczególnie w Juwenalia i wtedy polecam ją najbardziej. ;) chociaż np. kawa z rana na niej tez ma swój urok. :)
  pozdrawiam serdecznie.
  https://poprostumadusia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. jak tam pięknie! świetne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam we wrześniu we Wrocławiu prawie cały tydzień ! Miasto ma swój klimat i piękny rynek. Ach Wrocław ! Śliczne zdjęcia. Mnie zachwyciły kolorowe budynki i krasnale oraz ta cudowna fontanna. Dluugo by pisać. ;) Na pewno wrócę jeszcze w te strony. Pozdrawiam i zapraszam do siebie. Link na moim profilu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Wrocław, byłam tam w tym roku, i w zeszłym i dwa lata temu, ale to miasto nigdy mi się nie znudzi. Planuję tam też pojechać na Jarmark Bożonarodzeniowy, który zapowiada się niesamowicie!
  Świetne zdjęcia!
  http://ysiakova.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń