13 listopada 2018

NIE TRAĆ WŁOSÓW Z GŁOWY!

INSTAGRAM | FACEBOOK PRIV | YOUTUBE
Wypadające włosy to problem, z którym zmaga się większość z nas. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, ciepłe powietrze z suszarki, źle dobrane kosmetyki, zła dieta - to wszystko wpływa na kondycję naszych włosów. Ale czy na pewno jest z nimi tak źle? 
Normalnie człowiek traci od około 50 do 100 włosów dziennie. Można powiedzieć, że 100 włosów to dużo, ale 5-10% naszych włosów jest gotowa do wypadania, aby zrobić miejsce na nowe - zdrowsze okazy. Niestety, ja stanąłem przed poważniejszym problemem, bo włosów zaczęło się pojawiać coraz więcej i musiałem stawić temu czoła. Chyba nikt z nas nie chciałby się nagle obudzić łysy.
Bardzo dbam o włosy i chcę, aby wyglądały idealnie, bo stały się one moim wizerunkiem. Zawsze staram się, aby moje nonszalancko ułożone włosy wyglądały perfekcyjnie i tak, jakbym zupełnie nie spędził właśnie 2 godzin przed lustrem układając ich (żart).
Z pomocą przyszły kosmetyki BasicLab do włosów wypadających. Już po pierwszym (!) zastosowaniu zobaczyłem znacznie mniejszą ilość włosów w wannie i bardzo mnie to ucieszyło. Dodatkowo są to kosmetyki, które mogą używać zarówno kobiety jak i mężczyźni! Uwielbiam takie rozwiązania, bo mamy 2018 rok i szampon do włosów, to kosmetyk, który można używać niezależnie od płci. Moim zdaniem, podział jest odpowiedni jeśli spojrzymy np. na kremy do twarzy, a nie na szampony do włosów. Po co to stosować? 
Dobry skład to również coś, na co zwracam bacznie swoją uwagę. To również ma wielkie znaczenie dla naszych włosów i ich kondycji. Jeśli w składzie są parabeny, sls, pegi i innego rodzaju substancje pomocnicze, to możemy się obawiać, że dany kosmetyk źle na nas wpłynie. A tego zdecydowanie byśmy nie chcieli, bo kosmetyki mają pomagać, a nie jeszcze bardziej pogarszać sytuację. Na szczęście te możemy spokojnie używać, bo ich skład nam nie zagraża, a wręcz przeciwnie - pomaga, bo włosy zdecydowanie lepiej się układają i mniej wypadają. 

OBEJRZYJ MÓJ NAJNOWSZY FILM NA YOUTUBE!

2 komentarze: