13 stycznia 2019

RED TOTAL LOOK

INSTAGRAM | FACEBOOK PRIV | YOUTUBE
Cała czerwona stylizacja od stóp do głowy (chociaż w moim przypadku głowa jest bez odzienia) chodziła za mną już od bardzo dawna. Chciałem ją nawet stworzyć przed świętami, na mikołajki, aby być modnym Mikołajem. Niestety, nie wyszło. Jednakże w nowym roku w końcu udało mi się takową stworzyć. Takie total looki to zawsze świetny sposób na pokazanie różnych faktur i odcieni. Pierwsze skrzypce gra tutaj gigantyczny (choć zamówiony w rozmiarze S) płaszcz puchowy marki Sixth June, który możecie zgarnąć na wyprzedażach w Zalando. Od pierwszej chwili wiedziałem, że musi to być połączenie z innymi czerwonymi rzeczami, aby zwiększyć efekt 'wow' i zdecydowanie udało się to! Ludzie na ulicy, co dziwne, uśmiechali się do mnie i pewnie myśleli, że musiało mi coś odwalić, bo ubrałem tylko jeden kolor.
Na pewno nie będzie to moja jedyna stylizacja w takim wydaniu. Spodobało mi się łączenie ubrań w tym samym kolorze i będzie to dla mnie wyzwanie, aby stworzyć taką stylizację w zupełnie innym kolorze. Odważylibyście się na takie połączenie? Dajcie znać w komentarzach!

OBEJRZYJ MÓJ NAJNOWSZY FILM NA YOUTUBE!

Kurtka - SIXTH JUNE | Bluza - TOMMY HILFIGER | Spodnie - BERSHKA | Buty - RADII


3 komentarze:

  1. Sztosss! Rzadko kiedy widzę kogoś tak fajnie ubranego ;). Też chciałam skompletować total look, ale oprócz białego na razie nic mi nie wyszło, bo nie mam kolorowych spodni i butów :/.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja bym się nie odważyła ale ty wyglądasz super!

    OdpowiedzUsuń
  3. Total looki to dla mnie za dużo. W każdym razie bardzo podoba mi się odcień czerwieni :)

    OdpowiedzUsuń